مخابرات ,تلفن ثابت ,خرابی کابل ,مرکز تلفن ,دستگاه 3M ,ماژولزن ,ماژول زن ,دستگاه فيوژن ,فيبر نوری ,دستگاه تستر

      صفحه اصلي           توليدات           خدمات           دريافت اطلاعات          تماس باما          English

 

شرکت مهندسی داناتل - سازنده  کاملترين دستگاههای تست و اندازه گيری و عيب ياب كابل - گزينه برتر از سوی پيمانکاران و کارشناسان مخابراتی

 
   
شرکت مهندسی داناتل از سال 1380 فعاليت آموزشی خود را در استانهای مختلف کشور آغاز نمود. اين فعاليت آموزشی که در ابتداء با همکاری ديگر شرکتها صورت می گرفت بر روی دستگاههای اندازه گيری شبکه کابل مراکز تلفن و تجهيزات فيبر نوری بين شهری متمرکز بود. پس از کسب سالها تجربه آموزشی و عملياتی در مراکز تلفن و ارتباطی کشور و به موازات آن کارهای طراحی و پژوهشی فراوان توانستيم بهترين و کاملترين دستگاههای تست و اندازه گيری را قوام داده و توسعه دهيم. با توجه به اينکه توسعه اين دستگاهها در جوار کاربران و کارشناسان مخابرات و تماس مستقيم و نزديک با ايشان صورت گرفته است لذا، کليه نيازهای آنها را به بهترين نحو ارضاء نموده و کاملاً مطابق با نياز مصرف کننده می باشند. به اين دليل شرکت مهندسی داناتل توانست با عرضه اين دستگاهها به بازار ، پس از مدت کوتاهی جايگاه برتر را از آن خود نمايد. دستگاه اندازه گيری و عيب ياب کابل , دستگاه ميگر , ميگر ديجيتال , دستگاه آنالايزر خط , دستگاه تضعيف سنج , اندازه گيری تضعيف خط , دستگاه زوج ياب و تست پيوستگی خط ,  دستگاه فشارسنج , دستگاه مانومتر , عيب ياب کابل

شرکت مهندسی داناتل
- سازنده و توليد كننده کاملترين دستگاههای تست و اندازه گيری و عيب ياب كابل
- پذیرش طراحی و ساخت کليه سیستمهای الکترونيکی، صنعتی و ابزار دقيق
- عيب يابی و تعمير کليه تجهيزات الکترونيکی، برقی، مخابراتی و ابزاردقيق در صنايع مختلف از جمله نفت، گاز و پتروشيمی
- مشارکت در علوم Robotic و هوش مصنوعی
- شرکت در امور پژوهشی و High Tec

ما بر آنيم تا بهترين دستگاهها و تجهيزات و خدمات را به مشتريان محترم عرضه نموده و آنها را در انجام کارهايشان ياری نمائيم.

مزايای فراوان محصولات داناتل سبب شده نه تنها پيمانکاران مخابرات در استانهای کشور آنرا بعنوان گزينه برتر انتخاب نمايند بلکه بتوانيم سرافرازی صادرات محصول به کشورهای منطقه را از آن خود نمائيم. هم اکنون ، اين افتخار و پتانسيل را داريم که مرغوبيت و کيفيت کالای ايرانی را در سطح جهان نمايان سازيم.
آلبوم محصولات

معرفی محصولات

بعضی از محصولات اين شرکت به قرار ذيل می باشند:
1 -  دستگاه اندازه گيری و عيب ياب کابل مدل داناتل 965DSP/A :  کاملترين دستگاه اندازه گيری و عيب ياب کابل برای پيمانکار ميباشد.
2 -  دستگاه تضعيف سنج(آنالايزر خط) مدل LN8608 :
3 -  دستگاه تست مقاومت عايقی(ميگر) مدل IT8506 :
4 -  دستگاه زوج ياب مدل CFI8207 :
5 -  دستگاه زوج ياب مدل CFI8502 :
6 -  دستگاه مانومتر مدل MN8503 :
7 -  دستگاه کنترل از راه دور بی سيم جرثقيل RC8702 :
8 -  دستگاه کامپيوتر صنعتی توزين - ترمينال توزين الکترونيک و کنترل کننده مدل PR161303L :
9 -  دستگاه محدود کننده تلفن مدل DANATEL TCL9010-8L:
10 -  دستگاه رنگ سنج مدل  CSC9203A:

 


 

کليه دستگاهها از يكسال گارانتی و حداقل ده سال خدمات پشتيبانی برخوردار ميباشند. ‏

1 -  دستگاه اندازه گيری و عيب ياب کابل مدل داناتل 965DSP/A :چند دستگاه در 1 دستگاه

اين دستگاه قادر است انواع خرابيها اعم از  پارگی ، جابجائی ، همشنوائی و القائی (اتصال زمين ، اتصال به هم ، نشتی ، اتصال زوجهای مجاور و غيره) و خرابيهای شيلد کابل را پيدا نموده و محل آنها را اندازه گيری و نمايش دهد. علاوه بر اين ، امکان اندازه گيری ولتاژ خط اعم از DC و AC تا 300 ولت ، جريان لوپ ، اهم شيلد کابل ، عدم تعادل زوج سيمهای کابل ، مقاومت عايقی تا 10 هزار مگااهم نيز وجود دارد. همچنين می توان در هنگام نياز از آن بعنوان گوشی تلفن دو طرفه نيز استفاده نمود. يکی ديگر از قابليتهای اين دستگاه اينست که می تواند فرکانسهای مختلف سينوسی و يا ريتم دار را برای کاربردهای خاصی مثل اندازه گيری تضعيف خط و يا تفکيک و شناسائی کابل توليد نمايد. اين دستگاه با استفاده از جديدترين تکنولوژی SMD ساخته شده و سبک ، بسيار مقاوم و کاملاً قابل حمل می باشد. کاملترين دستگاه اندازه گيری و عيب ياب کابل برای پيمانکار ميباشد.            دارای کيف حمل چرمی مناسب بوده و سفارش ساک مهندسی نيز امکان پذير می باشد.

کاملترين دستگاه اندازه گيری و عيب ياب کابل-
چند دستگاه در يک دستگاه:

دستگاه DYNATEL 710(تعيين محل انواع خرابيهای مقاومتی)
دستگاه DYNATEL 735(تعيين محل انواع خرابيهای خازنی)
دستگاه ميگر(تست مقاومت عايقی تا 10000 مگااهم)
سيگنال ژنراتور برای اندازه گيری تضعيف و جستجوی کابلها
ولتمتر و اهمتر برای اندازه گيری ولتاژ خطوط معمولی و PCM
گوشی تلفن با امکان تکرار شماره گيری
اندازه گيری عدم تعادل

جعبه بسيار مقاوم فلزی(آلومينيوم با ضخامت 6mm ) 
و در عين حال سبک با وزن کمتر از 2 کيلوگرم و قابل حمل
2 -  دستگاه تضعيف سنج(آنالايزر خط) مدل LN8608 :

اين دستگاه جهت اندازه گيری تضعيف خط ، همشنوائی دور و نزديک بين خطوط ، نويز متاليک و نويز گراند بكار برده می شود و از دو يونيت فرستنده و گيرنده تشکيل شده است. با اندازه گيری تضعيف و نويز خط می توان کيفيت و توانمندی خط را به منظور انتقال علائم الکتريکی و اطلاعات ارزيابی نمود.

      هر دستگاه دارای کيف حمل چرمی مناسب بوده و سفارش ساک مهندسی نيز امکان پذير می باشد.

transmission line tester
(line analyzer) لاين آنالايزر
(level meter) تضعيف سنج

دستگاه سيگنال ژنراتور
Signal Generator SG8608
3 -  دستگاه تست مقاومت عايقی(ميگر) مدل IT8506 :

اين دستگاه جهت اندازه گيری مقاومت عايقی بكار برده می شود. ولتاژ مورد استفاده برای انجام تست را می توان يکی از مقادير 100 ولت، 250 ولت يا 500 ولت تنظيم نمود. برخلاف ميگرهای قديمی كه نياز به ژنراتور دارند اين دستگاه از باطريهای قابل شارژ تعبيه شده در داخل دستگاه استفاده می نمايد. يك قابليت مهم دستگاه اين است كه رنج اندازه گيری را بصورت اتوماتيك انتخاب می نمايد و نياز به فردی با مهارت بالا نمی باشد. در ضمن سرعت انجام آزمايشات در مقايسه با ديگر دستگاهها بالاتر بوده و بدليل نمايش ديجيتالی(عدد مقاومت عايقی) خطای خواندن از عقربه را نيز نخواهيم داشت. حجم كوچك و سبکی و قابل حمل بودن از ديگر ويژگيهای ممتاز دستگاه می باشد.
  اين دستگاه با داشتن ويژگيهای برتر فوق الذکر بسيار مناسب برای انجام تستهای دوره ای مراکز تلفن و پيمانكاران مخابرات می باشد. همچنين می توان از آن در انجام تستهای ايزولاسيون الکتريکی تجهيزات صنعتی مثل الکتروموتورها و ژنراتورهای الکتريکی و تحقيقات ضريب دی الکتريک مواد عايق نيز استفاده نمود.
                        دارای کيف حمل چرمی مناسب بوده و سفارش ساک مهندسی نيز امکان پذير می باشد.

ميگر ديجيتال
(تستر مقاومت عايقی)
insulation tester

4 -  دستگاه زوج ياب مدل CFI8207 :

با اين دستگاه که دو گوشی سری (Headset ) نيز به همراه دارند می توان پس از برقراری ارتباط مکالمه ای بين دو طرفِ خط، پيوستگیِ زوج سيمهای رزرو کابل را تست نموده و در صورتيکه جابجائی در زوجها صورت گرفته باشد آنرا متوجه شد. واضح است که از آن می توان صرفاً در برقراری ارتباط بين دو نفر در دو طرف کابل که در رفع خرابی کابل فعاليت می نمايند نيز استفاده نمود. برای برقراری ارتباط بين دوطرف نيازی به بوقدار بودن خط نمی باشد. اين دستگاه از نوع كمری و بسيار سبك بوده و برای تست زوجهائی كه بار ندارند قابل استفاده می باشد.

    هر دستگاه دارای کيف محافظ برزنتی مناسب بوده و سفارش ساک مهندسی نيز امکان پذير می باشد.

دستگاه فرستنده زوج ياب مدل CFI8207
Cable Fault Indicator 
(pair checker)

دستگاه گيرنده زوج ياب مدل CFI8207
Cable Fault Indicator 
(pair checker)
5 -  دستگاه زوج ياب مدل CFI8502 :

با اين دستگاه که دو گوشی سری (Headset ) نيز به همراه دارند می توان پس از برقراری ارتباط مکالمه ای بين دو طرفِ خط، پيوستگیِ زوج سيمهای رزرو کابل را تست نموده و در صورتيکه جابجائی در زوجها صورت گرفته باشد آنرا متوجه شد. واضح است که از آن می توان صرفاً در برقراری ارتباط بين دو نفر در دو طرف کابل که در رفع خرابی کابل فعاليت می نمايند نيز استفاده نمود. برای برقراری ارتباط بين دوطرف نيازی به بوقدار بودن خط نمی باشد. اين دستگاه از قابليتهای بيشتری نسبت به مدل CFI8207  برخوردار بوده و مناسب برای پيمانكار نگهداری جهت انجام تستهای دوره ای مراكز تلفن می باشد.

      هر دستگاه دارای کيف حمل چرمی مناسب بوده و سفارش ساک مهندسی نيز امکان پذير می باشد.

دستگاه زوج ياب مدل CFI8502
Cable Fault Indicator 
(pair checker)

6 -  دستگاه مانومتر مدل MN8503 :

از اين دستگاه برای اندازه گيری فشار هوای داخل کابل در واحد گازكنترل استفاده ميگردد. به کمک آن می توان با اندازه گيريهای مختلف در طول مسير کابل محل آسيب ديدگی کابل را محدود نموده و اقدامات بعدی را انجام داد. مدارات اين دستگاه بسيار کم مصرف بوده و از باطريهای قابل شارژ استفاده می نمايد.

                                                                                    دارای کيف حمل چرمی مناسب می باشد.

دستگاه مانومتر ديجيتال
Digital Manometer MN8503-30

شيلنگ مانومتر
Digital Manometer MN8503-30
7 -  دستگاه کنترل از راه دور بی سيم جرثقيل RC8702 :
(قابل برنامه ريزی برای کاربردهای ديگر طبق سفارش)

با استفاده از اين دستگاه می توان جرثقيلهای سقفیِ جابجائی مواد در سوله ها و کارگاههای صنعتی را از راه دور (بدون کابل متصل به جرثقيل و قيد مکانی) کنترل نمود. مهمترين مزايای اين روش ايجاد امنيت جانی و راحتی برای اپراتور می باشد. مدارات اين دستگاه بسيار کم مصرف بوده و با استفاده از دو باطری قلمی می تواند بمدت 750 ساعت(معادل سه ماه روزی 8 ساعت) کار نمايد.

کنترل از راه دور جرثقيل سقفی
Crane Wireless Remote Control - RC8702

8 -  دستگاه کامپيوتر صنعتی توزين - ترمينال توزين الکترونيک و کنترل کننده مدل PR161303L :

با استفاده از اين دستگاه می توان وزن مواد را بطور الکترونيکی اندازه گيری نموده و در کنترل فرآيند توليد در کارخانه از آن استفاده نمود. چند کاربری استاندارد و مستقل برای اين دستگاه در نظر گرفته شده است :

1-كاربري باسكول كاميون باچاپ قبض وگزارشات
2- كاربري كنترل فرآيند توليد(بچينگ پلنت)
3-كاربري پركن و كنترل دستگاه بسته بندي با چاپ ليبل و گزارشات
4-كنتور ميزان مواد عبوري از روي نوار نقاله و كنترل دبي مواد
5-چاپ باركد بر روي برچسبها و ليبل ها
 

کامپيوتر صنعتی توزين
ترمينال توزين الکترونيک و کنترل کننده
Compact Weighing Indicator & Controller
(Weighing Terminal) PR161303L

9 -  دستگاه محدود کننده تلفن مدل DANATEL TCL9010-8L:

 با دستگاه محدود کننده تلفن مدل DANATEL TCL9010-8L می توان بر روی حداکثر 8 خط تلفن يک شرکت يا سازمان بطور انتخابی و مستقل ازهم هرگونه ترکيبی از محدوديتها را ايجاد نموده تا دسترسی افراد به منابع و ابزار شرکت تحت کنترل در آمده و بی جهت مورد استفاده قرار نگيرند. در صورت نياز با چيدمان تعدادی از اين دستگاهها در کنار هم می توان محدوديت گذاری را به ديگر خطوط تلفن سازمان گسترش داد.
 

 

محدود کننده تلفن مدل DANATEL TCL9010-8L
10 -  دستگاه رنگ سنج مدل CSC9203A:

 دستگاه اندازه گيری رنگ داناتل مدل CSC9203A عمل تشخيص رنگ را انجام داده و اعداد و ارقام اندازه گيری را با استانداردهای مختلف و رايج مثل RGB/CIEL*a*b*/L*c*h*/HSB/CMY/CMYK نمايش می دهد. در صورت اتصال به کامپيوتر ميتوان رنگ اندازه گيری شده را بازسازی نموده و آنرا مشاهده نمود. امروزه رنگ در حوزه های مختلف کاربرد پيدا نموده و امور کاربردی و پژوهشی جديدی را باز نموده است. بکارگيری از اين دستگاه در اين حوزه ها کمک خوبی در انجام امور می باشد. به کمک اين دستگاه ميتوان مقايسه کمی بين رنگها را انجام داده و جمع آوری اطلاعات را انجام داده و برای پردازش به کامپيوتر منتقل نمود. کاليبراسيون امر بسيار مهم و دقيقی است که به کمک نرم افزاری که بر روی کامپيوتر قراردارد با استفاده از فرمولهای پيچيده و دقيق محاسباتی رياضی انجام شده و نتايج در دستگاه و کامپيوتر بصورت فايل ذخيره می گردد.

 

 

دستگاه رنگ سنج مدل  CSC9203A